A

Abel

Sten

«18.11.1899

U30.12.1989

 

Orienteringskomitéen

1935

-

1940

Adler

Roar

«4.9.1915

U25.1.2007

 

Styret

1953

 

 

 

 

Varamann

1953

 

 

Aga

Knut

«19.8.1917

U12.3.2000

 

Serieutvalget

1966

-

1970

Agdestein

Sjur

«16.1.1956

 

 

Medisinsk utvalg

1984

-

1986

 

 

Distriktsmedlem

1984

-

1986

Agdestein

Unni

«26.7.1934

 

 

 

Fortj.diplom 1983

Erkj.bevis 2001

 

Valgkomité

1983

-

1984

 

Domsutvalget

1985

-

1986

 

Lovutvalget

1987

-

2000

 

 

Varamann (Varamedlem fra 1989)

1987

-

1992

 

 

Varamedlem

1999

-

2000

 

Kontrollutvalget

1993

-

1994

 

Jubileumskomitéen

1995

-

1996

Aker

Tove Røysted

«28.5.1961

 

 

Kvinneutvalget

1987

-

1990

Akselsen

Tor

«12.4.1950

 

 

 

Fortj.diplom 1983

 

 

Styret

1980

-

1983

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1980

-

1983

Albrechtsen

Holger

«27.6.1906

U14.8.1992

 

Styret

1946

-

1950

 

Toppidrettsutvalget (Menn fra 1947)

1946

-

1950

 

 

Formann

1948

-

1949

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1951

-

1954

 

Styret

1954

-

1955

 

 

Varamann

1954

-

1955

Allers

Victor

«13.1.1883

U14.3.1936

 

Styret

1904

 

 

Alm

Ann Kristin

 

 

 

Ansatte

1970

-

1971

 

 

Kontordame

1970

-

1971

Alme

Knut

«9.6.1946

 

 

Fortj.medalje 2005

Fortj.diplom 1973

 

 

Toppidrettsutvalget Juniorseksjonen

1969

 

 

 

Veteranutvalget

1982

-

1986

 

Serieutvalget

1985

-

2002

 

Lovutvalget

1987

-

2010

 

 

Varamann (Varamedlem fra 1989)

1987

-

2000

 

Veteranutvalget

1989

-

2010

Almløv

Erna

«3.1.1930

U13.4.2000

 

Ansatte

1970

-

1971

 

 

Kontordame

1970

-

1971

Amundsen

Arthur

«2.3.1894

U12.11.1950

 

Styret

1930

 

 

 

 

Varamann

1930

 

 

 

Styret

1932

 

 

Amundsen

Berit

«18.4.1974

 

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

1997

-

1998

Andersen

Andreas

 

 

 

Kontrollutvalget

1896

-

1897

 

 

Suppleant

1896

-

1897

Andersen

Carl Alfred

«26.2.1876

U24.1.1952

 

Revisor

1898

 

 

 

 

Suppleant

1898

 

 

Andersen

Frithjof

«16.5.1916

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1951

-

1952

Andersen

Jan Fredrik

«23.2.1942

 

 

Styret

1972

-

1974

 

 

Landsdelsrepresentant

1972

-

1974

Andersen

Oskar Z.

«26.2.1874

U21.11.1946

 

Styret

1896

-

1898

 

 

Suppleant

1898

 

 

 

Styret

1901

 

 

Andersen

Per L.

«2.9.1930

 

 

 

Fortj.diplom 1968

 

 

Valgkomité

1970

 

 

Andersen

Randi

 

 

 

Ansatte deltid

1945

 

 

 

 

Kontordame

1945

 

 

Andersen

Sissel

«15.4.1951

 

 

Ansatte

1975

-

1976

 

 

Kontordame

1975

-

1976

Andresen

Brit

«11.5.1939

 

 

 

 

Erkj.bevis 1987

 

Valgkomité

1987

-

1990

 

 

Leder

1989

-

1990

Andresen

Egil

«26.7.1914

U26.4.2002

 

Fortj.medalje 1976

Fortj.diplom 1966

 

 

Anleggsutvalget

1966

-

1971

 

 

Leder

1966

-

1971

 

Valgkomitéen

1969

 

 

 

Anleggsutvalget

1973

-

1992

Andvig

Dorotea

«2.10.1924

 

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1950

-

1951

Anker

Jan Erik

«4.8.1937

 

 

Mosjonsutvalget

1983

-

1988

Antonsen

Tonje L.

«14.2.1978

 

 

Ansatt

2005

-

2010

 

 

Seksjonssjef barn og ungdom

2003

-

2006

 

Barne-, Ungdoms og Kompetanseutvalget (fra 1.8.2006)

2005

-

2009

 

FIFUK-Friidrettens Ungdomskomité

(fra 1.8.2006)

2005

-

2009

 

Utdanningsutvalget (til 15.12.2009)

2009

 

 

Antonsen

Tormod

«29.5.1944

 

 

 

 

Erkj.bevis 2005

 

Kontrollutvalget

1995

-

2000

 

 

Varamedlem

1995

-

2000

 

Styret

2001

-

2004

 

Anleggsutvalget

2003

-

2004

 

Integreringsutvalget

2007

-

2009

Arntsen

Gunnar

«8.6.1938

 

 

 

Fortj.diplom 1981

Erkj.bevis 1982

 

Serieutvalget

1981

-

1982

Arntzen

Tove

 

 

 

Medisinsk utvalg

1978

 

 

Arum

Oddvar

«12.5.1916

U4.1.1999

 

Styret

1961

-

1962

 

 

Varamann

1961

 

 

Askhov

Johan

«17.4.1918

U13.12.1994

 

Ansatt

1951

-

1954

 

 

Sekretær

1951

-

1954

 

Redaksjonsutvalget

1952

-

1955

 

Styret

1956

-

1957

 

 

Varamann

1956

 

 

 

 

Kasserer

1957

 

 

Askvik

Inga

«8.2.1915

U23.10.1995

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1947

-

1951

 

 

Varamann

1949

 

 

 

 

Formann

1951

 

 

Astrup

Erling

«21.2.1908

U7.3.1968

 

Styret

1949

-

1950

 

 

Varamann

1949

 

 

 

Markedsutvalget

1949

 

 

Austad

John

«1944

 

 

Toppidrettsutvalget

1973

 

 

Austbø

Inger

«25.3.1947

 

 

Veteranutvalget

2003

-

2010

B

Bache

Reidar Juel

«1900

U1978

 

 

Fortj.diplom 1960

 

 

Serieutvalget

1962

-

1964

 

Dommerutvalget

1963

-

1965

 

 

Varamann

1963

-

1965

Backe

Nils Otto

«1.3.1909

U13.4.2000

 

 

Fortj.diplom 1970

 

 

Komité for friidrettens dager

1946

 

 

 

Styret

1949

-

1950

 

 

Varamann

1949

 

 

 

Domsutvalget

1955

-

1957

Bakken

Arne Fougner

«17.4.1942

U18.4.1990

 

 

 

Erkj.bevis 1987

 

Medisinsk utvalg

1984

-

1986

Bakken

Kaare

«15.5.1919

U26.10.1992

 

Fortj.medalje1966

 

 

 

Ansatte

1954

-

1983

 

 

Sekretær

1954

-

1958

 

 

Kontorsjef

1959

-

1967

 

 

Generalsekretær

1968

-

1983

 

Redaksjonsutvalget

1956

-

1960

 

Teknisk Komité

1968

 

 

Bakken

Ola

«13.3.1931

U15.11.2004

 

 

Fortj.diplom 1983

 

 

Styret

1980

-

1981

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1980

-

1981

Bandsberg

Oscar

«10.7.1899

U8.2.1979

 

 

Fortj.diplom 1945

 

 

Ansatte deltid

1933

-

1940

 

 

Forretningsfører

1993

-

1940

Barstad

Monika Ryste

«16.7.1979

 

 

Motbakkeløpsutvalget

2005

-

2006

Bech

Anton

«16.6.1923

U14.4.2009

 

 

Fortj.diplom 1968

 

 

Serieutvalget

1964

-

1966

 

 

Formann

1964

-

1966

 

Styret

1965

-

1967

 

 

Varamann

1965

-

1967

 

Redaksjonsutvalget

1966

 

 

 

 

Formann

1966

 

 

 

Markedsutvalget

1967

 

 

 

 

Formann

1967

 

 

 

Teknisk Komité

1968

 

 

 

Lovutvalget

1970

 

 

 

 

Varamann

1970

 

 

Bech

Christian

«18.9.1878

U27.10.1961

 

Marsjutvalget

1935

-

1936

 

 

Viseformann

1935

 

 

Beck

Nicolay Steenberg

«26.11.1884

U2.7.1957

 

Fortj.medalje 1921

 

 

 

Styret

1912

 

 

 

 

Suppleant

1912

 

 

 

Styret

1915

 

 

 

 

Suppleant (M fra 26.9.1914 til 6.2.1915)

1915

 

 

Bendixen

Finn

«27.6.1949

 

 

Medisinsk utvalg

1977

-

1978

Bennett

Tim

«18.4.1965

 

 

Motbakkeløpsutvalget

2005

-

2007

Benterud

Bjørn

«22.1.1901

U21.3.1985

 

Fortj.medalje 1953

Fortj.diplom 1947

 

 

Styret

1933

-

1936

 

 

Sekretær

1933

-

1935

 

Lovutvalget

1938

 

 

 

Lovutvalget

1940

 

 

 

Lovutvalget

1946

-

1948

 

 

Formann

1946

-

1947

 

Styret

1949

-

1952

 

 

Formann

1949

-

1952

 

Jubileumskomitéen

1950

 

 

 

Lovutvalget

1953

-

1966

 

 

Formann

1955

-

1966

 

Dommerutvalget

1953

-

1956

 

 

Varamann

1953

 

 

 

Domsutvalget

1967

-

1973

 

 

Formann

1967

-

1973

 

Jubileumskomitéen

1970

 

 

 

Anleggsutvalget

1972

-

1977

 

 

Formann

1972

-

1973

Benum

Pål

«3.8.1935

 

 

Medisinsk utvalg

1966

-

1976

Berentsen

Hjalmar

«9.4.1914

U17.6.1996

 

 

Fortj.diplom 1948

 

 

Domsutvalget

1955

-

1972

 

 

Varamann

1955

-

1972

Berentsen

Jan

 

 

 

 

Fortj.diplom 1968

 

 

Domsutvalget

1973

-

1974

 

 

Varamann

1973

-

1974

 

Appellutvalget

1975

-

1977

 

 

Varamann

1975

-

1977

Berg

Elsa

 

 

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1947

-

1949

 

 

Kasserer

1947

-

1949

 

Markedsutvalget

1949

 

 

Berg

Else

 

 

 

Marsjutvalget

1935

 

 

Berg

Nicolay (Lai)

«16.5.1924

 

 

Markedsutvalget

1970

-

1972

Berg

Svein

«22.12.1934

 

 

Ansatte

1987

-

1991

 

 

Generalsekretær

1987

-

1991

Berg

Svein

«25.2.1952

 

 

Pressekomité

1987

-

1990

Berg-Knutsen

Wilfred

«23.5.1901

U23.4.1982

 

 

Fortj.diplom 1946

 

 

Styret

1937

-

1940

 

 

Varamann

1937

-

1940

 

Styret

1945

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1945

 

 

 

Serieutvalget

1950

 

 

 

Lovutvalget

1950

-

1957

 

 

Varamann

1950

-

1957

Bergan

Arve

«18.6.1951

 

 

Mosjonsutvalget

1989

-

1990

Bergeland

Jakob

«17.3.1938

 

 

 

Fortj.diplom 1989

Erkj.bevis 1981

 

Styret

1982

-

1988

 

 

Landsdelsrepresentant

1982

-

1984

 

 

Varamann

1985

-

1986

Berger

Bjarne

«9.10.1960

 

 

Ansatte

1997

 

 

 

 

Markedssjef

1995

 

 

Berger

Erling P.

«5.4.1909

U7.10.1989

 

Styret

1961

-

1964

 

 

Varamann

1961

 

 

Berger

Jan Gisle

«8.2.1968

 

 

Markedsutvalget

2001

-

2002

Bergh

Bjørn

«23.2.1944

 

 

 

Fortj.diplom 1986

 

 

Utredningsgr. overgang/reklame

1983

 

 

Bergh

Odd

«28.6.1937

 

 

Fortj.medalje 1996

Fortj.diplom 1987

 

 

Toppidrettsutvalget

1979

-

1983

 

Styret

1984

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1993

-

1994

 

Toppidrettsutvalget

2002

-

2010

Bergh Wirak

Else

«13.1.1911

U16.2.2007

 

Marsjutvalget

1936

 

 

 

 

Varamann

1936

 

 

Berglund

Marie

«25.7.1976

 

 

Ansatte

1999

 

 

 

 

Sentralbord

1999

 

 

Berntsen

Pål

«9.1.1960

 

 

Toppidrettsutvalget

2001

 

 

Berthelsen

Berit

«25.4.1944

 

 

Utdanningsutvalget

1979

 

 

 

Styret

1980

 

 

 

 

Varamann

1980

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1981

-

1983

 

Kvinneutvalget

1987

-

1996

Berthelsen

Roar

«3.11.1934

U1.8.1990

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1965

-

1971

Biering

Aage

«16.10.1907

U13.7.1963

 

Styret

1935

 

 

 

 

Varamann

1935

 

 

Biørn

Erik

«25.5.1890

U23.6.1981

 

Marsjutvalget

1935

 

 

 

 

Sekretær

1935

 

 

Bjark

Trygve

«1.4.1935

 

 

Fortj.medalje 2000

Fortj.diplom 1971

 

 

Styret

1971

-

1975

 

 

Landsdelsrepresentant

1971

-

1972

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1973

-

1975

Bjercke

Alf R.

«30.5.1921

 

 

Fortj.medalje 1986

 

 

 

Styret

1968

-

1972

 

 

Visepresident

1968

 

 

 

 

President

1969

-

1972

 

Markedsutvalget

1968

 

 

 

Jubileumskomitéen

1970

 

 

 

Veteranutvalget

1977

-

1981

Bjerke

Asbjørn

«18.4.1872

U24.10.1934

 

Fortj.medalje 1907

 

 

 

Styret

1899

-

1904

 

 

President

1899

-

1904

Bjerke

Anne Helene

«1.1.1948

U19.1.1983

 

 

Fortj.diplom 1977

 

 

Styret

1975

-

1976

 

 

Varamann

1975

-

1976

Bjerkholt

Thor

«4.3.1920

U1.1.2004

 

Styret

1951

-

1953

 

 

Varamann

1951

-

1953

Bjerklund

Leif

«24.1.1929

U17.7.2007

 

 

Fortj.diplom 1971

 

 

Valgkomitéen

1970

 

 

Bjone

Mari

«11.9.1970

 

 

Utdanningsutvalget

2003

-

2004

 

Toppidrettsutvalget

2003

-

2004

 

Valgkomitéen

2005

-

2006

 

Barne-, Ungdoms og Kompetanseutvalget

2005

-

2006

 

Styret

2007

-

2010

 

Kompetanseutvalget

2009

-

2010

 

Toppidrettsutvalget

2007

-

2010

 

Fondsstyret

2007

-

2010

Bjørgan

Per

«28.11.1931

 

 

Markedsutvalget

1975

 

 

Bjørholt

Per Gunnar

«17.7.1945

 

 

 

Fortj.diplom 1997

 

 

Medisinsk utvalg

1974

-

1980

Bjørkmo

Hilde Stokke

Se Stokke, Hilde

Bjørkvik

Gro Næsheim

«11.5.1957

 

 

 

 

Erkj.bevis 2007

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1999

-

2004

 

 

Leder

2001

-

2004

 

Styret (Fritatt fra 12.4.05)

2001

-

2005

 

Utdanningsutvalget

2001

-

2002

 

 

Leder

2001

-

2002

Bjørn

Randi Langøigjelten

«26.3.1957

 

 

Mosjonsutvalget

1982

-

1986

 

Valgkomité

1989

-

1992

 

Styret

1995

-

1996

 

 

Varamedlem

1995

-

1996

 

Utdanningsutvalget

1995

-

2000

Bjørnarheim

Ann Kristin

«10.7.1958

 

 

Ansatte

1994?

-

1995

 

 

Lotteriansvarlig

1994 ?

-

1995

Bjørnsgaard

Bernt

«22.5.1973

 

 

Motbakkeløpsutvalget

2005

-

2006

Blekeli

Line Fiskerstrand

«14.8.1976

 

 

Valgkomitéen

2007

-

2010

 

 

Leder

2009

-

2010

Blekesmark

Per

«9.7.1940

 

 

 

Fortj.diplom 1985

 

 

Serieutvalget

1982

-

1994

Blomberg

Anita

«5.5.1971

 

 

Kappgangutvalget

2009

-

2010

Blystad

Wilhelm

«15.9.1881

U4.7.1954

 

Fortj.medalje 1918

 

 

 

Kontrollutvalget

1919

 

 

Blytt

Johan N.L.

«1.10.1871

U9.9.1953

 

Styret

1908

-

1911

Bløtekjær

Nils

«1.12.1926

U17.9.1987

 

 

Fortj.diplom 1961

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1955

-

1957

 

Styret

1957

-

1960

 

 

Varamann

1957

 

 

 

 

Sekretær

1958

-

1959

 

Toppidrettsutvalget Menn

1958

-

1961

 

 

Formann

1960

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1962

 

 

 

Redaksjonsutvalget

1965

 

 

 

 

Formann

1965

 

 

Bogerud

Bjørn

«18.7.1928

 

 

Finansutvalget

1969

-

1970

 

Jubileumskomitéen

1995

-

1996

 

 

Sekretær

1995

-

1996

Bogstad

Bjarte

«14.9.1963

 

 

Statistikk-og Rekordutvalget

2005

-

2008

Bogsti

Petter

«2.7.1959

 

 

Medisinsk utvalg

1984

-

1986

Bolle

Svenn Erik

«10.1.1964

 

 

Utdanningsutvalget

1993

-

2000

 

Ansatte

1993

-

1996

 

 

Utdanningsansvarlig

1993

-

1996

Bonde

Magnus

«2.11.1929

 

 

 

Fortj.diplom 1976

 

 

Styret

1975

-

1980

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1975

-

1976

 

 

Landsdelsrepresentant

1977

-

1980

Boysen

Audun

«10.5.1929

U2.3.2000

 

Styret

1960

 

 

 

 

Varamann

1960

 

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1960

 

 

 

Styret

1983

 

 

 

 

Varamann

1983

 

 

Brandt

Thor

«19.2.1958

 

 

Valgkomitéen

2007

-

2008

Brandvold

Torgeir

«17.10.1913

 

 

Markedsutvalget

1952

 

 

Bratt

Odd

«10.7.1939

 

 

 

Fortj.diplom 1986

Erkj.bevis 1999

 

Dommerutvalget (Oppnevnt fra 1999)

1983

-

2010

 

 

Varamedlem

1983

-

1984

 

Valgkomité

1985

-

1988

 

 

Formann

1987

-

1988

 

Lovutvalget

1995

-

1998

 

 

Varamedlem

1995

-

1998

 

Lovutvalget

2001

-

2010

 

 

Varamedlem

2001

-

2004

 

 

Leder

2005

-

2010

 

Teknisk komité

2005

-

2010

 

Fondsstyret

2007

-

2010

Bredesen

Kåre

«10.6.1915

U22.7.1977

 

Styret

1945

 

 

Bredesen

Tore

«31.12.1961

 

 

Serieutvalget

2003

-

2010

Bredholt

Egil

«31.3.1941

 

 

Veteranutvalget

1999

-

2000

Breen

Erling

«22.7.1914

U2.11.1995

 

 

Fortj.diplom 1957

 

 

Serieutvalget

1952

-

1954

 

Dommerutvalget

1962

 

 

 

 

Varamann

1962

 

 

 

Valgkomitéen

1970

 

 

 

Lovutvalget

1972

-

1982

 

 

Varamann

1972

-

1974

 

 

Formann

1982

 

 

Brekke

Nina

 

 

 

Ansatte

2002

 

 

 

 

Sentralbord

2002

 

 

Brenna

Tale

«13.5.1983

 

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

2003

-

2004

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

2007

-

2008

Breistein

Mia Ann

«3.3.1959

 

 

Mosjonsutvalget

1984

-

1986

Brevik

Ole

«5.1.1916

U11.8.2005

 

 

Fortj.diplom 1957

 

 

Serieutvalget

1957

-

1981

Broadwell

Sharon

«10.11.1961

 

 

Ultraløpsutvalget

2009

-

2010

Brodahl

Thor

«29.6.1920

U17.4.1996

 

Serieutvalget

1960

-

1963

Brodersen

Peter Bredo

«4.2.1872

U30.11.1939

 

Kontrollutvalget

1896

-

1897

 

Styret

1898

 

 

 

 

Visepresident

1898

 

 

 

Styret

1901

-

1902

 

 

Sekretær

1902

 

 

Brueland

Helge

«1.4.1942

 

 

Serieutvalget

2003

-

2010

Brunborg

Siri

«26.9.1966

 

 

Ansatte

1997

-

2003

 

 

Barne-og Ungdomskonsulent

1997

-

2003

 

Styret

1999

 

 

 

 

Ansattes representant

1999

 

 

 

Utdanningsutvalget

2001

-

2002

 

Barne-og Ungdomsutvalget

2001

-

2002

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

2001

-

2002

Brunes

Trond Håvard

«25.12.1977

 

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

1999

-

2000

 

Utdanningsutvalget

2003

-

2004

 

Barne-og Ungdomsutvalget

2003

-

2004

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

(til 1.6.2006)

2003

-

2006

 

Ansatte

2003

-

2010

 

 

Seksjonssjef barn og ungdom

2003

-

2006

 

 

Organisasjonssjef

2008

-

2010

 

Barne-, Ungdoms og Kompetansenutvalget (til 1.6.2006)

2005

-

2006

Brunsell

Jan

«13.2.1944

 

 

Styret

1978

 

 

 

 

Landsdelsrepresentant

1978

 

 

Bryn

Yngvar

«17.12.1881

U30.4.1947

 

Fortj.medalje 1914

 

 

 

Styret

1905

-

1911

 

 

Sekretær

1905

-

1907

 

 

President

1908

-

1911

 

Kontrollutvalget

1919

 

 

Brynemo

Einar

«7.7.1947

 

 

 

Fortj.diplom 2003

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1977

-

1979

 

Ansatte

1978

 

 

 

 

Jonatannprosjektet

1978

 

 

Bræin

(Jon) Edvard

«6.10.1946

 

 

Statistikk-og Rekordutvalget

1974

-

1982

Brødholt

Åse

«31.12.1957

 

 

Ansatte

1996

 

 

 

 

Ass. Organisasjonssjef

1996

 

 

Bråten

Snorre

«10.7.1939

 

 

 

Fortj.diplom 1969

 

 

Styret

1978

-

1980

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1978

-

1980

Braathen

Wilhelm A.

 

 

 

 

Fortj.diplom 1948

 

 

Styret

1954

 

 

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1954

 

 

Bue

Christian

«8.2.1990

 

 

FIFUK-Friidrettens Ungdomskomité

2009

-

2010

Bugge

Mette

«11.12.1951

 

 

Mosjonsutvalget

1982

-

1984

Bugge

Reidar

 

 

 

Styret

1903

-

1904

 

 

Sekretær

1904

-

1904

Buseth

Trygve

«8.12.1945

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1978

-

1984

Byhre

Bodil

«4.2.1928

 

 

Veteranutvalget

1980

-

1984

Bønes

Tormod

«9.4.1942

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1969

-

1971

Børgesen

Arne

«10.7.1943

 

 

Utdanningsutvalget

1973

-

1976

 

Toppidrettsutvalget

1974

 

 

 

Styret

1975

-

1976

 

 

Varamann

1975

-

1976

 

Terminlistekomité

1975

 

 

Børresen

Tor

«5.7.1939

 

 

 

Fortj.diplom 1977

 

 

Styret

1973

 

 

 

 

Varamann

1973

 

 

Børstad

Nils

«28.3.1937

 

 

Veteranutvalget

1989

-

1996

Baastad

Wilhelm

«7.4.1850

U1927

 

Styret

1896

-

1898

 

 

President

1896

-

1998

C

Carlsen

Carsten

«5.6.1892

U23.8.1961

 

Fortj.medalje 1932

 

 

 

Styret

1920

-

1921

 

 

Suppleant (M fra 3.2.1921)

1920

-

1921

 

Styret

1926

-

1928

 

 

President

1926

-

1928

 

Appellutvalget

1930

 

 

 

 

Formann

1930

 

 

 

Appellutvalget

1933

-

1940

 

 

Formann

1933

-

1936

 

 

Formann

1938

-

1940

 

Kontrollutvalget

1935

-

1940

 

 

Varamann

1935

-

1940

 

Kontrollutvalget

1945

 

 

 

 

Varamann

1945

 

 

 

Appellutvalget

1946

-

1947

 

 

Varamann

1946

-

1947

Christensen

Harald

«21.9.1918

U15.6.1996

 

 

Fortj.diplom 1960

 

 

Styret

1951

-

1953

 

 

Kasserer

1951

-

1953

 

Finansutvalget

1954

 

 

Christensen

Helge

«20.3.1929

U10.8.1989

 

Toppidrettsutvalget

1963

 

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1964

-

1965

Corneliussen

Einar

«9.9.1940

U29.4.1994

 

Redaksjonsutvalget

1980

-

1981

 

 

Formann

1981

 

 

 

Styret

1981

 

 

 

Juniorutredningen

1981

 

 

 

 

Formann

1981

 

 

 

Juniorutredningen

1983

 

 

 

Kretsutredningsgruppen

1983

 

 

 

 

Formann

1983

 

 

 

Valgkomité

1983

 

 

 

 

Formann

1983

 

 

Corneliussen

Reidun

«5.9.1943

 

 

Statistikk-og Rekordutvalget

1963

-

1964

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1964

-

1965

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1967

 

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1972

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1973

-

1974

 

Utdanningsutvalget

1981

 

 

 

Appellutvalget

1985

-

2010

 

 

Leder

2007

-

2010

Cyvin

Einar

 

 

 

Ultraløpsutvalget (assosiert medlem)

2009

-

2010

D

Dahl

Aslaug

«23.3.1949

 

 

Valgkomitéen

2007

-

2008

Dahl

Else Marie

«3.8.1914

U17.2.2000

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1951

-

1956

Dahl

Nils

«12.11.1882

U17.7.1966

 

Fortj.medalje 1933

 

 

 

Styret

1921

 

 

 

 

Suppleant (M fra 11.2.1921)

1921

 

 

 

Styret

1926

 

 

 

 

Kasserer

1926

 

 

 

Styret

1929

-

1932

 

 

Visepresident

1929

 

 

 

 

President

1930

-

1932

 

Lovutvalget

1933

-

1934

 

Appellutvalget

1933

-

1936

Dahle

Sigurd

«10.12.1905

U12.4.1988

 

Fortj.medalje 1952

 

 

 

Toppidrettsutvalget

1945

 

 

 

Toppidrettsutvalget Menn

1950

-

1957

 

 

Formann

1950

-

1951

 

Styret

1953

 

 

Dahlen

Anne Merete

«20.3.1966

 

 

 

Fortj.diplom 1991

 

 

Kontrollutvalget

1997

-

2010

Dale

Axel F.

«1877

 

 

Styret

1906

 

 

 

Styret

1908

-

1911

Dale

Frithjof

«14.2.1892

U20.3.1959

 

Styret

1922

 

 

 

 

Sekretær

1922

 

 

 

Styret

1925

 

 

Damsgaard

Kristen

«6.10.1938

 

 

Fortj.medalje 1982

Fortj.diplom 1970

 

 

Toppidrettsutvalget

1962

-

1963

 

Toppidrettsutvalget  Kvinneutvalget

1964

-

1972

 

 

Formann

1964

-

1972

 

Styret

1967

-

1968

 

 

Varamann

1968

 

 

 

Toppidrettsutvalget  Menn

1971

-

1972

 

Toppidrettsutvalget 

1973

-

1978

 

 

Formann

1973

-

1978

 

Idrettsfaglig råd

1975

-

1976

 

Terminlistekomité

1975

-

1976

 

Styret

1977

-

1980

 

 

Varamann

1977

 

 

 

Mosjonsutvalget

1977

-

1988

 

 

Formann

1977

-

1988

 

Komité lengre løpskonkurranser

1982

 

 

 

 

Formann

1982

 

 

 

Valgkomité

1984

 

 

 

 

Formann

1984

 

 

 

Jubileumskomitéen

1995

-

1996

Damsgaard

Oddny

«24.11.1940

 

 

Toppidrettsutvalget Kvinneutvalget

1964

-

1965

 

Redaksjonsutvalget

1975

-

1979

Dokka

Per

«8.6.1925

 

 

Kontrollutvalget

1954

-

1962

 

 

Varamann

1957

-

1962

Dreyer

Sigurd

«11.5.1888

U28.7.1963

 

Serieutvalget

1956

 

 

Due

Hans

«17.7.1874

U1916

 

Kontrollutvalget

1902

 

 

Duelien

Hilde

«28.9.1964

 

 

Domsutvalget

1999

-

2000

 

 

Ungdomsrepresentant

1999

-

2000

Dølør

Elin

«16.10.1965

 

 

Statistikk-og Rekordutvalget

2005

-

2008

E

Ebbesvik

Kjell Magne

«26.7.1947

 

 

 

Fortj.diplom 1982

 

 

Toppidrettsutvalget

2003

-

2004

Eckmann

Thor

«12.8.1943

 

 

Idé-og Finansgruppe

1983

 

 

 

 

Formann

1983

 

 

Eeg

Fridtjof

«28.6.1888

U30.8.1975

 

Styret

1922

 

 

 

 

Kasserer

1922

 

 

 

Styret

1925

 

 

 

 

Visepresident

1925

 

 

 

Kontrollutvalget

1926

 

 

Eeg

Peder

«1873

 

 

Styret

1907

 

 

Eftedal

Karin

«23.8.1950

 

 

Ansatt

2005

-

2010

 

 

Prosjektleder

2005

-

2010

 

Barne-, Ungdoms og Kompetansenutvalget

2005

-

2010

Eide

Terje

«8.9.1953

 

 

Medisinsk utvalg

1984

-

1986

Eidnes

Asbjørn

«16.7.1921

U18.6.2009

 

 

Fortj.diplom 1954

 

 

Serieutvalget

1950

-

1954

 

Styret

1951

-

1957

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1951

-

1954

 

 

Landsdelsrepresentant

1955

.

1957

Eidsbø

Per Fredrik

«27.6.1914

U10.8.1996

 

Toppidrettsutvalget Menn

1948

-

1949

Eik

Jarle

«9.4.1945

 

 

 

 

Erkj.bevis 2007

 

Styret

2003

-

2006

 

 

Ansattes representant

2003

.

2006

Eik

Kjellaug

«20.9.1943

 

 

Anleggsutvalget

1999

-

2010

 

 

Leder Kontrollvirksomheten

2005

-

2010

Eiklid

Olav

«8.2.1905

U8.7.1990

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1959

-

1960

Eimhjellen

Ragnar

«30.8.1943

 

 

 

Fortj.diplom 2001

 

 

Styret

2003

-

2008

 

Integreringsutvalget

2007

-

2010

 

 

Leder

2007

.

2010

Einarsen

Christian

«26.11.1876

U19.2.1959

 

Styret

1905

 

 

 

Kontrollutvalget

1906

 

 

Ekholt

Thor

«8.8.1925

U24.11.1988

 

Terminlistekomité

1975

-

1976

 

Utdanningsutvalget

1982

 

 

Ellensen

Jens Johan

«20.1.1920

U25.9.2000

 

 

Fortj.diplom 1968

 

 

Domsutvalget

1975

-

1977

 

 

Varamann

1975

-

1977

Emanuelsen

Kåre

 

 

 

Marsjutvalget

1935

-

1936

 

 

Sekretær

1936

 

 

Endresen

Frithjof

«5.5.1894

U5.8.1976

 

Styret

1926

 

 

 

 

Varamann

1926

 

 

 

Styret

1932

 

 

 

 

Varamann

1932

 

 

 

Lovutvalget

1935

-

1936

 

 

Varamann

1935

-

1936

Endreson

Haakon

«28.12.1931

 

 

 

 

Erkj.bevis 2005

 

Anleggsutvalget

1973

-

2004

 

 

Formann (Leder fra 1989)

1974

-

2004

Endsjø

Thor-Øistein

«1.5.1936

 

 

Medisinsk utvalg

1984

-

1986

Engebretsen

Gunnar

«12.1.1932

 

 

 

Fortj.diplom 1963

 

 

Styret

1959

-

1960

 

 

Varamann

1959

-

1960

 

Toppidrettsutvalget Menn

1959

 

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1960

-

1961

 

Valgkomitéen

1971

 

 

Engelsen

Jens Kr. Bull

 

 

 

Styret

1968

 

 

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1968

 

 

Engen

Knut

«14.5.1934

U25.2.2002

 

Serieutvalget

1956

 

 

 

Kontrollutvalget

1957

-

1964

Engen

Olav

«7.11.1950

 

 

Ultraløpsutvalget

2007

-

2010

Englund

Frode

«30.9.1971

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

2001

-

2004

Engstad

Nicolas S.

«4.1.1981

 

 

FIFUK–Friidrettens Ungdomskomité

1997

-

1998

Enoksen

Eystein

«29.11.1944

 

 

 

 

Erkj.bevis 2007

 

Utdanningsutvalget

1977

-

1979

 

Toppidrettsutvalget

1980

-

1983

 

Utdanningsutvalget

1989

-

1992

 

Toppidrettsutvalget

1993

-

1998

 

Styret

2003

-

2006

 

Utdanningsutvalget

2003

-

2004

 

Toppidrettsutvalget

2003

-

2006

 

 

Leder

2003

-

2004

 

Utdanningsutvalget

2009

-

2010

Eriksen

Arvid

«2.12.1937

 

 

Redaksjonsutvalget

1979

-

1980

Eriksen

David E.

«6.10.1925

 

 

Fortj.medalje 1975

Fortj.diplom 1961

 

 

Styret

1963

-

1966

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1963

 

 

 

 

Landsdelsrepresentant

1964

 

 

 

 

Varamann

1965

-

1966

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1965

-

1971

 

 

Formann

1967

-

1968

 

Anleggsutvalget

1966

-

1967

 

Styret

1968

 

 

 

Dommerutvalget

1975

-

1977

 

 

Varamann

1977

 

 

Eriksen

Rolf M.

«27.3.1927

 

 

 

Fortj.diplom 1973

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1967

-

1973

 

 

Formann

1969

 

 

Eriksen

Thor Bjørn

«23.5.1938

 

 

Serieutvalget

1974

-

1975

Eriksen

Walter

«11.1.1914

U16.4.1975

 

 

Fortj.diplom 1946

 

 

Styret

1945

 

 

 

Lovutvalget

1946

-

1963

Espeli

Tron

«4.4.1950

 

 

 

 

Erkj.bevis 1986

 

Statistikk-og Rekordutvalget

1973

-

1986

 

 

Formann

1980

-

1982

Etholm

Grete

«25.1.1976

 

 

Toppidrettsutvalget

2009

-

2010

Evensen

Geir

«19.1.1965

 

 

Lovutvalget

1999

-

2006

Evjen

Johnny

«28.2.1972

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

2007

-

2008

Evjen

Mona

«13.2.1955

 

 

Toppidrettsutvalget

1983

 

 

 

Barne-og Ungdomsutvalget

1983

 

 

 

Styret

1993

-

1996

 

Toppidrettsutvalget

1993

-

1996

Evjenth

Olaf

«1.5.1926

 

 

Retn.linjer tr.virksomheten

1968

 

 

Evju

Bjørn Omar

«22.8.1950

 

 

Ansatte

1978

 

 

 

 

Utdanningskonsulent

1978 ?

 

 

 

Utdanningsutvalget

1979

-

1981

 

Mosjonsutvalget

1977

-

1979

 

Mosjonsutvalget

1981

 

 

F

Fagerli

Kathrine

«14.6.1976

 

 

Ansatte

1997

-

1998

 

 

Sentralbord

1997

-

1998

Faksvaag

Gunnar

«13.12.1919

U28.9.1988

 

Ansatte deltid

1948

-

1951

 

 

Sekretær

1948

-

1951

 

Redaksjonsutvalget

1950

-

1951

 

Styret

1955

-

1956

 

 

Varamann landsdelsrepr.

1955

-

1956

Falch

Reidar

«25.9.1937

 

 

 

Fortj.diplom 1973

 

 

Kontrollutvalget

1970

-

1994

 

 

Varamann

1970

-

1980

 

 

Varamann

1993

-

1994

Falchenberg

John

«12.9.1883

U5.11.1960

 

Fortj.medalje 1919

 

 

 

Styret

1905

 

 

 

Styret

1912

-

1917

 

 

Suppleant

1912

 

 

 

Styret

1919

 

 

 

Appellutvalget

1930

 

 

 

Lovutvalget

1933

-

1934

 

Appellutvalget

1933

-

1937

 

 

Formann

1937

 

 

Falkum

Anders

«20.6.1977

 

 

Toppidrettsutvalget

2001

-

2002

Falkum

Leif Roar

«23.6.1949

 

 

Toppidrettsutvalget

1974

 

 

 

Redaksjonsutvalget

1975

-

1976

 

Medisinsk utvalg

1979

-

1986

 

 

Formann

1979

-

1983

Fasting

Kari

«11.3.1943

 

 

Styret

1977

-

1980

 

Utdanningsutvalget

1977

-

1979

 

 

Formann

1977

-

1979

Fearnley

Nils Thomas

«7.3.1971

 

 

Markedsutvalget

1997

-

1998

 

Toppidrettsutvalget

1998

-

1999

Fimland

Håkon

«8.3.1942

 

 

 

Fortj.diplom 1984

 

 

Styret

1987

-

1990

 

 

Viseformann (Visepresident fra 1989)

1987

-

1990

Finborud

Kjell

«11.9.1928

U9.5.2010

 

 

Fortj.diplom 1970

 

 

Styret

1962

-

1963

 

 

Varamann

1962